Drzwi Otwarte w XV LO

drzwi_otwarte_1 drzwi_otwarte_2 drzwi_otwarte_3 drzwi_otwarte_4
drzwi_otwarte_5 drzwi_otwarte_6 drzwi_otwarte_7 drzwi_otwarte_8
         11 kwietnia br. odbyły się w naszej szkole Drzwi Otwarte. Na początku tegoroczni absolwenci gimnazjów wraz z rodzicami spotkali się w auli, aby obejrzeć film prezentujący atuty XV LO oraz spotkać się z panią Dyrektor Grażyną Lach oraz przewodniczącym Rady Rodziców panem Piotrem Gruszką. Następnie zaprosiliśmy wszystkich do obejrzenia szkoły, poznania naszych uczniów i nauczycieli, a także udziału w ciekawych zajęciach przedmiotowych. Nasi goście mieli okazję rozwiązywać zagadki logiczne, uczestniczyć w eksperymentach chemicznych oraz konkursach z języka angielskiego. Dużym powodzeniem cieszyła się również wystawa ciekawych eksponatów w sali geograficznej oraz prezentacje w pracowni biologicznej. Można było zajrzeć do sal gimnastycznych oraz biblioteki. Duże wrażenie na naszych gościach zrobiła prezentacja zdjęć z organizowanych przez szkołę wycieczek zagranicznych. W holu liceum czekał na wszystkich słodki poczęstunek. Dziękujemy za tak liczne uczestnictwo w naszych Drzwiach Otwartych oraz jeszcze raz serdecznie zapraszamy do nauki w XV LO!

PRZYPOMINAMY, ŻE ORGANIZUJEMY DRZWI OTWARTE RÓWNIEŻ 9 MAJA! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie XV LO