Deutsch Wagen Tour w XVLO

25 lutego do naszej szkoły zawitał kolorowy samochód DEUTSCH-WAGEN-TOUR, czyli symbol ogólnopolskiego programu promującego naukę języka niemieckiego. W warsztatach wzięli udział uczniowie klas pierwszych (najliczniej z klasy Id), którzy dopiero niedawno rozpoczęli swoją przygodę z niemieckim. Lektorka Deutsch-Wagen-Tour w energiczny i wesoły sposób zachęcała do nauki języka niemieckiego. Gier i zabaw nie było końca. Nie sposób się było nudzić. Nawet ci uczniowie, którzy mają trudności w nauce niemieckiego przyswoili mnóstwo nowych słówek, które dzięki aktywizującym metodom na pewno na dłużej zapamiętają.

Deutsch Wagen Tour Deutsch Wagen Tour Deutsch Wagen Tour
Deutch Wagen Tour