XXXI Festiwal Piosenki Francuskiej

23 lutego 2013 w II Liceum Ogólnokształcącym im.Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu odbył się XXXI Festiwal Piosenki Francuskiej. Wzięła w nim udział nasza uczennica Marta Mikołajczak z klasy 3A. Zaśpiewała utwór Lary Fabian „Je t’aime”, za co została nagrodzona wyróżnieniem. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a umiejętności wokalne uczestników były na bardzo wysokim poziomie.
Poprzez udział w Festiwalu Marta, nie tylko udowodniła jak doskonale potrafi śpiewać, ale również dała dowód na to, że francuska piosenka jest piękna i godna bacznej uwagi.
Rzec by można: Vive la France et la chanson française!

XXXI Festiwal Piosenki Francuskiej XXXI Festiwal Piosenki Francuskiej XXXI Festiwal Piosenki Francuskiej
Więcej o XXXI Festiwalu Piosenki Francuskiej