Zakończenie roku dla klas trzecich

klasy_trzecie_1 klasy_trzecie_2 klasy_trzecie_3 klasy_trzecie_4
klasy_trzecie_5 klasy_trzecie_6 klasy_trzecie_7 klasy_trzecie_8
          25 kwietnia 2014 roku o godzinie 14.30 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla abiturientów XV Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Wiktora Degi. Przygotowana przez klasę II C uroczystość odbyła się w szkolnej auli. Spotkanie poprowadzili Julia Oleszak oraz Kacper Bocek. Po przywitaniu obecnych na zakończeniu nauczycieli oraz uczniów głos zabrała pani dyrektor Grażyna Lach, która przypomniała wszystkim zebranym procedury maturalne. Następnie odbyła się krótka część artystyczna. Uczeń klasy II C - Filip Bocek przygotował fragment walca b-moll Fryderyka Chopina. Kolejnym punktem programu był występ uczennicy klasy I A Magdaleny Węglewskiej oraz uczennicy klasy II A Patrycji Lambryczak, które wspólnie zaśpiewały piosenkę Reginy Spektor - The Call. Na zakończenie spotkania wraz z życzeniami powodzenia na zbliżającej się maturze uczniowie otrzymali długopisy z czarnym wkładem na szczęście oraz słodką niespodziankę przygotowaną przez uczennicę klasy II C.

Klasa II C