Copyright by K.K. Sobek 2016
Zajęcia o pracy w zawodzie komornika

W dniu 10 lutego gościliśmy w naszej szkole Pana komornika Marka Grzelaka, który przeprowadził zajęcia dla naszych uczniów na temat przebiegu egzekucji sądowej oraz pracy w zawodzie komornika. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się kim jest wierzyciel, co oznacza tytuł wykonawczy oraz w jaki sposób wszczyna się egzekucję sądową i jakie czynności podejmuje komornik w celu prowadzenia egzekucji. Przedstawione zagadnienia wzbudziły wielkie zainteresowanie uczniów oraz chęć pogłębiania wiedzy na temat postępowania egzekucyjnego. Serdecznie dziękujemy Panu komornikowi za poświęcony czas i za przeprowadzone zajęcia.