Copyright by K.K. Sobek 2016
Podsumowanie akcji - Krewniacy z XV

W dniu 15 kwietnia 2016 r. z samego rana do naszej szkoły przyjechał ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W śród naszych pełnoletnich uczniów 32 osoby zdecydowały się wspomóc akcję i oddać krew. Dodatkowo zgłosiło się 15 honorowych krwiodawców spoza grona uczniów, wśród których byli pracownicy naszej szkoły, absolwenci, rodzice uczniów oraz mieszkańcy Piątkowa. Po wstępnych badaniach okazało się, że krew mogło oddać w sumie 25 osób. Wszystkim bardzo dziękujemy i zachęcamy do udziału w akcji w kolejnych latach. Dzięki wielkim i wrażliwym sercom naszych krwiodawców zebraliśmy 11 250 ml bezcennej krwi.

Członkowie Klubu Wolontariatu XV LO w Poznaniu