Krewniacy z Piętnastki - finał

Jak co roku, w pierwszy dzień wiosny, nasi uczniowie zamiast pójść na wagary, poszli, ale oddać krew. Pod szkołą o godzinie 9.00 stanął autobus ze Stacji Krwiodawstwa i akcja pomocy innym, zorganizowana przez szkolny wolontariat, rozpoczęła się. Zgłosiło się ponad czterdziestu chętnych, byli to uczniowie z XV LO oraz mieszkańcy Piątkowa, którzy zawsze chętnie dołączają się do naszej akcji. Po rygorystycznych badaniach okazało się, że krew mogą oddać dwadzieścia cztery osoby. Wynik zbiórki okazał się bardzo dobry, pobrano 10 320 ml tak potrzebnej do ratowania ludzkiego życia krwi. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy swoim udziałem wsparli naszą coroczną akcję "Krewniacy z Piętnastki".
Krewniacy Krewniacy Krewniacy Krewniacy