„Kto czyta książki, ten żyje podwójnie”

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY
                                             „Kto czyta książki, ten żyje podwójnie”
                                                           ROZSTRZYGNIĘTY!

Zainteresowanie konkursem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, ponieważ przystąpiło do niego aż 11 uczestników, którzy przesłali ponad 60 zdjęć. Wybór tych najlepszych był bardzo trudny. Niektóre zachwycały kompozycją, inne grą światła czy wręcz bajkową scenerią. Wszystkie zaś zaskoczyły swoją dojrzałością w ujęciu tematu konkursu, który przecież nie należał do najłatwiejszych.
                                                           Jury w składzie
                             p. Joanna Bobrzyk (nauczycielka plastyki) – przewodnicząca
                              panie bibliotekarki – p. Iwona Suchecka i p. Magda Zwierzyńska
                             oraz przedstawicielki samorządów uczniowskich :
Joasia Koswenda z kl. II A LO i Joasia August z kl. III B gimnazjum po burzliwych naradach dokonały wyboru najciekawszych zdjęć.
                                                           OTO WYNIKI KONKURSU
                                           I miejsce ex aequo
                                           ALEKSANDRA HANYSZ (IA LO)
                                           DAWID SAS (IA GIM),
                                           NATALIA CZERNIAK I DOMINIKA DOMAŃSKA (IIA GIM.)- praca wspólna
                                           MACIEJ GOLON (IIIB LO).
Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs

Wyróżnienia otrzymali gimnazjaliści: Laura Bielawska (IIIC), Milena Chwiłka (IIIC), Marta Eliks (IIIC), Piotr Eliks (IA) i Lidia Jabłońska (IA).
Konkurs

Mieliśmy też niewątpliwą przyjemność przyznać wyróżnienie specjalne nauczycielce pani Anecie Plucie za jej ciekawą serię zdjęć.