Copyright by K.K. Sobek 2016
Lekcja z notariuszem

13 kwietnia br. gościliśmy w naszej szkole notariusza Sławomira Łakomego oraz aplikanta notarialnego Jakuba Borowskiego, którzy przeprowadzili zajęcia dla naszych uczniów na temat czynności notarialnych oraz funkcjonowania kancelarii notarialnej.
Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, jakie dokumenty sporządza notariusz, co oznacza moc urzędowa dokumentu oraz w jaki sposób można uzyskać uprawnienia niezbędne do wykonywania zawodu notariusza.

Przedstawione zagadnienia wzbudziły duże zainteresowanie uczniów oraz chęć pogłębiania wiedzy prawniczej. Serdecznie dziękujemy notariuszowi oraz aplikantowi za poświęcony czas i za przeprowadzone zajęcia."