Copyright by Katarzyna Sobek 2007-2011

im. prof. Wiktora Degi
w Poznaniu

Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

1. września 2011r rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uroczystość z tej okazji przygotowali uczniowie klasy 3b.
Na początku prowadzący uroczystość KAROLINA TROCZYŃSKA i MACIEJ GRYSZKO powitali wszystkich zebranych i pogratulowali uczniom, którzy w tym roku dostali się do naszej szkoły. Oficjalnego rozpoczęcia roku szkolnego dokonała pani dyrektor Grażyna Lach zachęcając zebranych do wytężonej pracy. W imieniu Samorządu Uczniowskiego glos zabrała jego  przewodnicząca Magdalena Rudnicka.
Zgodnie z Ceremoniałem Szkolnym początek roku szkolnego to także przekazanie sztandaru szkoły pod opiekę nowemu pocztowi. Wejście w skład pocztu sztandarowego to szczególne wyróżnienie i przysługuje uczniom wnoszącym szczególny wkład w życie szkoły. W ubiegłym roku szkolnym w czasie wszystkich uroczystości   reprezentowali nas uczniowie tegorocznych klas trzecich: chorąży MACIEJ SKRZYPCZAK oraz asysta WERONIKA HERCOG i KAMILA KACZMAREK, wspomagani przez AGATĘ KLOSKĘ i KLAUDIĘ KACZMAREK.
W tym roku szkolnym opiekę nad sztandarem przejęli chorąży MICHAŁ KĘDZIORA oraz asysta ALEKSANDRA CZYŻ i MARTA PIETRZYK. Wspomagać ich będą WOJCIECH CIEŚLEWICZ I ROKSANA KOMINEK.
Po uroczystości uczniowie spotkali się w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami, ale zanim to nastąpiło, za sprawa Pana Bogdana rozległ się pierwszy w tym roku szkolnym dzwonek.

więcej zdjęć...