Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

2 września 2013r rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uroczystość z tej okazji przygotowali uczniowie klasy 2b.
Na początku prowadzący uroczystość Michał Walczak i Michał Kowalski powitali wszystkich zebranych i pogratulowali uczniom, którzy w tym roku dostali się do naszej szkoły. Oficjalnego rozpoczęcia roku szkolnego dokonała pani dyrektor Grażyna Lach zachęcając zebranych do wytężonej pracy.
W imieniu Samorządu Uczniowskiego glos zabrał jego przewodniczący Mateusz Kampe.
Zgodnie z Ceremoniałem Szkolnym początek roku szkolnego to także przekazanie sztandaru szkoły pod opiekę nowemu pocztowi. Wejście w skład pocztu sztandarowego to szczególne wyróżnienie i przysługuje uczniom wnoszącym szczególny wkład w życie szkoły. W ubiegłym roku szkolnym w czasie wszystkich uroczystości reprezentowali nas uczniowie tegorocznych klas trzecich: chorąży Adam Ornoch oraz asysta Aleksandra Wystańska i Maja Pawlik, wspomagani przez Kingę Tchorz
W tym roku szkolnym opiekę nad sztandarem przejęli
Chorąży Mateusz Kaczmarek oraz asysta Eliza Chrobak i Weronika Tupaj. Wspomagać ich będą Mateusz Skwarek i Weronika Kozanecka.
Po uroczystości uczniowie spotkali się w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami, ale zanim to nastąpiło, za sprawa pana Bogdana rozległ się pierwszy w tym roku szkolnym dzwonek.

rozpoczecie2013_01 rozpoczecie2013_02 rozpoczecie2013_03
rozpoczecie2013_04 rozpoczecie2013_05 rozpoczecie2013_06