Copyright by K.K. Sobek 2016
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 września 2016r. w naszej szkole odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017.
Zanim uczniowie spotkali się w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami, cała społeczność szkolna zebrała się w auli aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny.
Na wstępie głos zabrała p. dyr Grażyna Lach witając zebranych i życząc wszystkim  wytrwałości w dążeniu do realizacji swoich celów oraz wielu sił do wytężonej pracy.
Następnie kilka słów do zebranych skierowała  przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Ania Sobka.
Początek roku szkolnego to także czas przekazania sztandaru szkolnego pod opiekę nowego pocztu. W ubiegłym roku szkolnym reprezentowali nas chorąży Michał Sakwa oraz asysta Joanna Tomaszewska i Marta Walczak. Wspomagali ich Ania Kubiak i  Wojciech Dobrychłop. W tym roku szkolnym zaszczyt reprezentowania XV Liceum mają chorąży Mateusz Siminiak oraz asysta Magda Filipiak i Marta Ranuszkiewicz. Wspomagać ich będą Daniel Wyszogrodzki i Natalia Filipiak.
Na zakończenie uroczystości pani Ula  pierwszym  dzwonkiem dała nam znać,że rok szkolny 2016/2017 oficjalnie został rozpoczęty.
Uroczystość prowadzili: Sonia Zielke i Piotr Swornowski.