Copyright by K.K. Sobek 2017
Działania samorządu w roku szkolnym 2016/2017

Kolejny już raz został zorganizowany przez SU konkurs na najładniejszą dynię. I tym razem nie brakowało pomysłów, aby zaskoczyć publiczność. pierwsze miejsce jury przyznało dyni wykonanej przez klasę III A- gratulujemy :)
W tym roku SU postanowił ogłosić konkurs na najlepiej przebraną postać z horroru. Klasy losowały filmowych bohaterów i 28 października odbył się na dużej przerwie pokaz. Widać było, że wszyscy włożyli sporo pracy w przeobrażenie swoich koleżanek i kolegów w postacie budzące grozę :) Jury, w skład którego wchodziła Dyrekcja szkoły, najbardziej spodobało się przebranie przygotowane przez klasę II D, zaś w plebistycie uczniów wygrała klasa III B.
więcej na https://www.facebook.com/xvlopoznan/
Wraz ze zbliżającymi się Walentynkami w naszej szkole organizowany jest konkurs. Warunkiem udziału jest wrzucenie do skrzynki, stojącej na piętrze licealnym, wiersza dla ukochanej lub ukochanego. Nagrodą są dwa bilety do kina na dowolny film. Można także wrzucić Walentynkę z życzeniami do skrzynki stojącej na tym samym piętrze :)
PRZEWODNICZĄCA SU- ANNA SOBKA 3C
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ SU- ZUZANNA PTASZYŃSKA 3A