BAL STUDNIÓWKOWY 2015 JUŻ ZA NAMI

Przygotowań do tego wyjątkowego wydarzenia nie było końca: godziny poświęcone na próby poloneza i walca, pełne emocji tworzenie części artystycznej, do tego poszukiwanie odpowiednich kreacji i (już w przeddzień) wielogodzinne dekorowanie holu. I oto nadeszła: jedna jedyna, oczekiwana przez wielu z niecierpliwością – STUDNIÓWKA.

Bal studniówkowy, którego tegorocznym tematem było Monte Carlo, rozpoczął się wraz z krótkim przemówieniem pani dyrektor Grażyny Lach. Następnie liczne grono rodziców, nauczycieli, a także osób towarzyszących, mogło podziwiać tradycyjny pokaz poloneza, odtańczonego przez trzecioklasistów i ich wychowawców. Po części oficjalnej niektórzy dali się porwać „na parkiet”, inni spędzali czas na konsumpcji, rozmowach i pozowaniu do zdjęć. Około godziny 22.00 przyszła pora na walca z nauczycielami, a następnie udaliśmy się do auli, gdzie odbył się pokaz krótkich parodii nauczycieli. O powstrzymanie śmiechu było trudno, wszyscy – zarówno maturzyści, jak i profesorowie – bawili się znakomicie.

O godzinie 1.00 przyszedł czas na wielki tort (ponoć przynoszący pomyślność na egzaminie dojrzałości tym, którzy zjedzą przynajmniej jeden kawałek). Ostatnie dwie godziny studniówki upłynęły równie szybko i przyjemnie. Został także rozstrzygnięty konkurs na króla i królową balu. W 2015 roku wygrali Patrycja Stępień i Mateusz Kampe. Gratulujemy!

Studniówkowa zabawa była baaardzo udana. Z niecierpliwością czekamy na imprezę karnawałową oraz Bal Absolwentów.
                                                                                                 Maturzystka

Studniówka Studniówka Studniówka Studniówka