Copyright by K.K. Sobek 2016
Stypendium Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego

Agata Stolarska, uczennica klasy III a,
która nie tylko osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, ale również bardzo aktywnie działa na rzecz klasy i szkoły. Agata wyróżnia się zwłaszcza w obszarze przedmiotów humanistycznych, jest również bardzo zaangażowaną wolontariuszką. Brała udział w XXVI Olimpiadzie Teologii Katolickiej „Jan Paweł II - wychowawca młodych pokoleń” oraz w XIII Wielkopolskim Konkursie Teologicznym „Czyny miłosierdzia w teologii i życiu”. Agata zdobyła I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Myśli Jana Pawła II (etap wojewódzki) oraz III miejsce w Wielkopolskim Konkursie Recytatorskim „Poznańskie Dziewiątki”.
Agacie gratulujemy nominacji i trzymamy kciuki za pozytywne rozpatrzenie jej kandydatury!!
Zachęcamy do głosowania na Agatę. Można to zrobić od 2 listopada 2016 r. do 30 listopada 2016 r. na stronie internetowej USKI